Яким буде формат навчання в школах Львова та від чого це залежить

Керівник управління освіти пояснив, від чого залежить формат навчання у школах Львова

Формат навчання в школах Львова

Стратегії успішної комунікації керівника

Нещодавно відбулася онлайн-подія з керівником управління освіти Львівської міської ради Андрієм Закалюком, де він розповів, які ідеї втілює команда зараз та чого чекати освіті міста в наступному навчальному році. 

Насамперед, посадовець пояснив від чого залежить формат навчання: офлайн чи онлайн.

«Кожна школа обирає свій формат навчання. Є школи, де повністю дітки вчаться в офлайн-режимі. Є школи, які мають змішане навчання. Є школи, які мають навчання у дві зміни. Це все пов’язано з кількістю місць в укриттях і з можливістю укриттів, які є поряд біля школи, бо є школи, які не мають свого укриття, але користуються тим, яке є поруч», — наголосив Андрій Закалюк.

Окрім того, він зауважив, що місто продовжує працювати над тим, аби якомога для більшої кількості дітей уможливити  очне навчання в новому навчальному році.

«Там, де ще є різного роду проблеми з укриттями, ми працюємо над цим питанням. Ми розширяємо укриття, ми ремонтуємо різного роду підвали, які можуть бути укриттями, ми робимо все можливе, щоб дітей посадити за парти. Бо жодне онлайн-навчання не замінить дітям живого спілкування, живого навчання», — повідомив чиновник. 

За матеріалами ЛМР

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
101061

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
751

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
28004

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78640

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді