Премія Global Teacher Prize збирає історії українських вчителів

Збір учительських історій для Global Teacher Prize Ukraine триває!

Національна премія Global Teacher Prize

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

Національна премія «Global Teacher Prize Ukraine» створена для того, щоб ознайомити з вчителями-змінотворцями, які зробили вагомий внесок у професію. Громадська спілка «Освіторія» започаткувала премію у 2017 році після підписання меморандуму з Varkey GEMS Foundation. Нагорода існує для відзначення важливість педагогів і того факту, що їхні зусилля в усьому світі гідні визнання на найвищому рівні.

Однак у 2022 році організатори вирішили змінити формат премії. Тому тепер вони збирають історії про вчителів. Торік премія відзначала українських освітян за хоробрість та незламність під час великої війни та у підсумку випустила про них збірку «Жити, щоб навчати». Але досвід минулого року показав: багато історій ще не розказано.

Наразі премія продовжує збирати історії про вчителів. Збір триватиме до 1 серпня на сайті Global Teacher Prize Ukraine. Заповнити форму та розказати історію про вчителя може як сам педагог, так і його колеги, учні або їхні батьки. 

Окрім того, певна частина зібраних історій буде опублікована на сайтах globalteacherprize.org.ua та osvitoria.media, у соцмережах премії та ГС «Освіторія», а також на майданчиках інформаційних партнерів. Уже до Дня вчителя у телевізійному форматі Global Teacher Prize Ukraine презентує історії вчителів, аби віддячити їм за працю та надихнути на нові звершення.

Як зазначили організатори премії, сьогодні вчителі важливі як ніколи. Вони продовжують навчати під обстрілами, чинити опір в окупації, відновлювати освіту на звільнених територіях. Ці старання мають бути поміченими, почутими та побаченими. Саме тому так важливо продовжувати розповідати їхні історії.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на Різдво щороку — традиційна і безсмертна мелодія. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше. Скористайтеся запропонованим конспектом уроку.
15964

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді