Дві третини учасників сертифікації, що брали участь в ЗНО вчителів, подолали пороговий бал

Як провести тарифікацію педагогів
66% учителів початкових класів, які були учасниками незалежного оцінювання фахових знань та умінь, подолали пороговий бал.
Таку інформацію зазначили в Державній службі якості освіти України.
За результатами І етапу сертифікації, 921 педагог з 1386 зареєстрованих склали ЗНО для учителів і мають право для проходження ІІ етапу сертифікації педагогічних працівників початкових класів.
Зокрема, під час другого етапу сертифікації учителів передбачається самооцінювання власної педагогічної майстерності.
Він відбудеться з 6 до 10 квітня 2023 року.
Перед цим, у період з 3 по 5 квітня, учасники сертифікації отримають на свої електронні адреси лист з інформацією щодо персонального доступу до форми анкети самооцінювання.
Зауважимо, що її заповнення у 2023 році здійснюватиметься за допомогою інформаційно-аналітичної системи EvaluEd.
Окрім того, обов’язкова умова цьогорічного проходження другого етапу сертифікації — результати самооцінювання мають бути надіслані до 18:00 10 квітня 2023 року на електронну пошту certification@sqe.gov.ua.
У прикріплених документах можна ознайомитися з формою анкети для самооцінювання та методичними рекомендаціями щодо її заповнення.
Усе про завершення 2024/2025 навчального року: дати, оцінювання, документи та особливі випадки. МОН роз'яснює ключові питання для шкіл: визначення термінів, подолання освітніх втрат, переведення учнів, видача документів - зокрема за кордоном та з відзнакою, заохочення та оцінювання досягнень.
У школах часто виникають ситуації, коли складно знайти вчителя, який може провести уроки замість колеги. Наприклад ситуація, коли вчитель фізики відмовляється заміняти уроки математики, чи вчитель літератури — уроки історії, і їм заміну оплачують не за 14 тарифним розрядом, а за 11-м, без надбавок за категорію, яку вони мають за своїм предметом. Як організувати та правильно оплатити заміну уроків — читайте у статті
З’ясуємо норми щодо надання відпусток в умовах воєнного стану. Розглянемо види відпусток вчителів та інших працівників закладів загальної середньої освіти, а також питання поділу та перенесення відпустки, оплати відпускних. Надаємо зразок наказу про відпустку
Внутрішньошкільний контроль, моніторинг педагогічних процесів і явищ — ціла наука, а вміння успішно його здійснити — мистецтво. Не вдаючись у деталі, окреслимо основні моменти внутрішньошкільного контролю.
Графік відпусток — обов’язковий документ. За відсутність графіка чи не ознайомлення з ним працівників Держпраці притягує керівників до адміністративної відповідальності. Перевірте, чи правильно склали, затвердили й погодили документ