Діяльність ГПД в умовах адаптивного карантину

3678

Запитання

Як має функціонувати ГПД в період адаптивного карантину? За нормативними документами, які регламентують діяльність груп подовженого дня, наповнюваність має становити 30 учнів, але це суперечить рекомендаціям Головного державного санітарного лікаря України

Відповідь

Як поділити клас на групи та фіксувати предмети у Класному журналі

Функціонування груп подовженого дня регулює Порядок створення груп подовженого дня у державних і комунальних закладах загальної середньої освіти (наказ МОН від 25.06.2018 № 677). Щодо наповнюваності групи подовженого дня, то слід керуватися Нормативами наповнюваності груп дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, класів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів), груп подовженого дня і виховних груп загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів (наказ МОН від 20.02.2002 № 128). У цьому нормативно-правовому акті визначено, що наповнюваність групи подовженого дня не має перевищувати 30 учнів.

За потреби можна встановити меншу чисельність у групі подовженого дня. Рішення про це має ухвалити керівник за погодженням із засновником закладу загальної середньої освіти.

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини