Як поводитися зі списаними підручниками та навчальними посібниками

1713

Запитання

Який порядок поводження зі списаною з балансу закладу літературою — підручниками та навчальними посібниками?

Відповідь

Єдині вимоги до комплектування та обліку підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах закладів загальної середньої освіти встановлені Інструкцією про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, затв. наказом МОН України від 02.12.2013 № 1686.

Згідно з наказом МОН України від 22.08.2017 № 1228 пункти 9 та 11 цієї Інструкції викладено в новій редакції.

Визначено такий порядок:

  • списані підручники/навчальні посібники згідно з Актом передають до установ, що проводять заготівлю вторинної сировини
  • кошти, одержані від списаних підручників/навчальних посібників —

– перераховують на відповідний поточний рахунок закладу

– використовують на придбання необхідних навчальних підручників і посібників.

Списання здійснюють на підставі Акта про списання з балансу бюджетних установ і організацій вилученої з бібліотеки літератури.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Про бюджетні запити шкіл: популярно

До початку бюджетного року школи мають спланувати свої потреби на новий рік та подати бюджетні запити… Ні, тут ви не знайдете відповіді, як скласти бюджетний запит на новий бюджетний рік. Але зрозумієте інше
9773