МОРЄВА Олена

МОРЄВА Олена
експерт з питань оплати праці та планування, Дніпро

Статті автора

Оплачуємо вихователю-методисту роботу інструктором з фізкультури за сумісництвом
У закладі дошкільної освіти вихователь-методист працює за сумісництвом на 0,5 ставки інструктором з фізкультури. За основною посадою він має педагогічне звання «старший вихователь», вищу кваліфікаційну категорію. Чи враховується при визначенні заробітної плати за посадою інструктора з фізкультури підвищення за педагогічне звання, а також наявна кваліфікаційна категорія за посадою вихователя-методиста?
8858
Обчислення розміру середньої заробітної плати заступника директора з навчально­-виховної роботи на час підвищення кваліфікації
Педагогічні працівники мають раз на п’ять років підвищувати свою кваліфікацію. Здебільшого це відбувається під час навчання на курсах підвищення кваліфікації. Розглянемо на конкретному прикладі, як обчислити розмір середньої заробітної плати працівника, наприклад, заступника директора з навчально-виховної роботи, на час підвищення кваліфікації
6159
Строки виплати заробітної плати
Згідно із законодавством заробітну плату слід виплачувати двічі на місяць. Чи означає це, що її можна поділити навпіл рівними частинами? Як установити строки виплати заробітної плати?
675
Оплата праці вчителя, який викладає кілька навчальних предметів і має різні педагогічні звання
Як здійснювати оплату праці вчителю, якщо йому за результатами атестації присвоєно педагогічні звання «старший учитель» (за посадою вчителя інформатики) та «учитель-методист» (за посадою вчителя математики)?
2605