Стартує пілотний проєкт «Вихователь безпеки»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Метою проєкту є створення безпечного середовища для школярів і вчителів

Проєкт "Вихователь безпеки"Новий професійний стандарт: ВИМОГИ

В Україні розпочинається запуск пілотного проєкту «Вихователь безпеки», метою якого є створення безпечного середовища у закладі освіти для школярів і вчителів.

Таку інформацію повідомили на сайті Служби освітнього омбудсмена.

Серед цілей проєкту також є удосконалення партнерства та комунікації поліції, рятувальників, закладів освіти, громади, батьківського та учнівського врядування.

Проєкт «Вихователь безпеки» реалізовується за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції у співпраці з Міністерством освіти, Міністерством розвитку громад та територій, освітнім омбудсменом, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та власне громадами.

Окрім того, в установі омбудсмена зазначають, що якість освіти втрачає свою цінність, якщо життю та здоров’ю здобувачів освіти або працівників закладу під час освітнього процесу загрожує небезпека.

«Створення безпечного освітнього середовища складається з багатьох компонентів, дотримання чималої кількості вимог — будівельних, санітарних та інших, а також потребує координації зусиль великої кількості людей — насамперед засновників закладів освіти, територіальних правоохоронних органів, керівника закладу і, звичайно, самих учасників освітнього процесу: учнів, студентів, батьків, педагогічних працівників», — наголошують у Службі освітнього омбудсмена.

Перший етап проєкту передбачає його пілотування у 10 об’єднаних територіальних громадах.

Для участі у проєкті необхідно заповнити електронну форму на порталі Міністерства внутрішніх справ за посиланням.

додаток
Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
1840

Комплектування груп у дошкільному закладі: вивчаємо вимоги та зміни

До кінця серпня керівник дошкільного закладу має остаточно сформувати всі групи вихованців. З’ясуємо, як Закон про дошкільну освіту та інші нормативні документи врегульовують питання комплектування різних видів груп, їх граничної наповнюваності. Усе розклали для вас по поличках
76834

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
60566

Співпраця з органами громадського самоврядування в закладі освіти

Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
1840

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді