Ознаки захворювання є підставою для участі в додатковому ЗНО

Теми:

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється протягом п’яти робочих днів після ЗНО

Підстави для додаткової сесії ЗНО

Новий перелік лікарських засобів для медпункту: СКАЧАТИБудь-які ознаки захворювання: підвищення температури, біль у горлі, головній біль або кашель напередодні тестування є підставою для участі учасника ЗНО в додатковій сесії тестування.

Таку інформацію зазначив виконуючий обов’язки директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко, під час вебінару щодо обговорення питань проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році.

«Якщо напередодні тестування ви відчуваєте, що у вас підвищилася температура, відчуваєте біль у горлі, відчуваєте головний біль, розпочався сухий кашель або ви відчуваєте певне ускладнення дихання, будь ласка, не зволікайте і звертайтеся до сімейного лікаря», — акцентував Валерій Бойко.

Окрім того, він зауважив, що учасники тестування матимуть можливість взяти участь у додатковій сесії тестування, якщо нададуть довідку до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, яка є підставою для реєстрації на додаткову сесію з певного навчального предмета.

«Вчасне звернення до лікаря, по-перше, гарантує своєчасне надання професійної медичної допомоги, а, по-друге, надасть вам можливість отримати документ, який буде стовідсотковою підставою взяти участь у додатковій сесії через обставини, які не залежали безпосередньо від вас», — повідомив очільник Українського центру оцінювання якості освіти.

Варто нагадати, що учасники ЗНО, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування через хворобу, яку підтверджено відповідною довідкою, мають право взяти участь у додатковій сесії ЗНО.

Реєстрація на додаткову сесію здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти протягом п’яти робочих днів після дня проведення ЗНО з відповідного предмета.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту
55243

Співпраця з органами громадського самоврядування в закладі освіти

Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
1434

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді