Чи буде повернення до дистанційного навчання

МОН у листі рекомендує навчальним закладам повернутись до дистанційного навчання

Організовуємо дистанційне навчання за новим положенням

Міністерство освіти і науки розіслало керівникам навчальних закладів лист з рекомендаціями щодо вживання невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров'я дітей та належну організацію освітнього процесу, а також заклик до переходу на дистанційне навчання.

«У зв`язку зі зниженням температури повітря та зважаючи на складні погодні умови Міністерство освіти і науки України рекомендує вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров`я дітей та належну організацію освітнього процесу.

Просимо розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технології дистанційної освіти, інтернет-ресурсів; провести серед учасників освітнього процесу роз`яснювальну роботу щодо попередження переохолодження, техніки безпеки тощо», — зазначають у МОН України.

Зокрема, у тексті повідомляється, що згідно з пунктом 7 V Санітарного регламенту при надзвичайних погодних умовах засновники закладу освіти можуть самостійно ухвалити рішення про тимчасове призупинення навчання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4476

Інноваційні технології: як розвивати творчі здібності учнів

Виховати школярів із високим творчим потенціалом — завдання педагога. В майбутньому такі школярі здатні приймати рішення, генерувати нові ідеї, знаходити вихід в мінливих, не завжди комфортних обставинах. Дізнайтеся, як за допомогою інноваційних технологій, виховувати в учнів творчі здібності
7890

Як підготувати презентацію та не згаяти на неї день

Презентацію можна продемонструвати на екрані для всієї аудиторії, надіслати особисто та навіть додати у свій блог. У будь-якому випадку педагог прагне зробити її гарною, а отже витрачає на це багато часу. Скористайтеся порадами, щоб оформити презентацію швидко та якісно
4000

Синхронне й асинхронне дистанційне навчання

Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
80190

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді