МОН у листі рекомендує навчальним закладам повернутись до дистанційного навчання
Організовуємо дистанційне навчання за новим положенням
Міністерство освіти і науки розіслало керівникам навчальних закладів лист з рекомендаціями щодо вживання невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров'я дітей та належну організацію освітнього процесу, а також заклик до переходу на дистанційне навчання.
«У зв`язку зі зниженням температури повітря та зважаючи на складні погодні умови Міністерство освіти і науки України рекомендує вжити невідкладних заходів, спрямованих на збереження здоров`я дітей та належну організацію освітнього процесу.
Що зробити, щоб контроль став для вас не формальним, а дієвим інструментом для визнання результатів діяльності?
Просимо розглянути можливість організації навчання учнів з використанням технології дистанційної освіти, інтернет-ресурсів; провести серед учасників освітнього процесу роз`яснювальну роботу щодо попередження переохолодження, техніки безпеки тощо», — зазначають у МОН України.
Зокрема, у тексті повідомляється, що згідно з пунктом 7 V Санітарного регламенту при надзвичайних погодних умовах засновники закладу освіти можуть самостійно ухвалити рішення про тимчасове призупинення навчання.
Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
Школи та учні вже пристосувались до нового формату навчання. Досить важко вибрати формат змішаного навчання з правильною комбінацією занять, яка була б комфортною і для закладу, і для учнів. Також потрібно обрати онлайн режим роботи – він може бути синхронним чи асинхронним. Давайте разом розбиратися в чому різниця.
У наш час вчителям часто доводиться проводити заняття у дистанційному форматі. Підготували кілька порад, які допоможуть підвищити успішність та покращити якість занять
Дистанційне навчання поєднано з навчанням офлайн. Більшість учнів уже звикли, але у декого такий режим й досі викликає труднощі. Як заспокоїти дітей і допомогти їм не закинути вдома навчання. Особливості навчання вдома залежно від віку та психологічного типу дітей
Виховати школярів із високим творчим потенціалом — завдання педагога. В майбутньому такі школярі здатні приймати рішення, генерувати нові ідеї, знаходити вихід в мінливих, не завжди комфортних обставинах. Дізнайтеся, як за допомогою інноваційних технологій, виховувати в учнів творчі здібності