Протягом квітня карантинний режим не послаблюватимуть, — прем’єр-міністр

Послаблення карантинних заходів може відбутися лише тоді, коли буде зафіксовано динаміку зниження захворюваності

На засіданні КМУ 8 квітня Денис Шмигаль зазначив, що протягом квітня уряд не відступить від карантинного режиму, який запроваджено до 24 квітня. Можливо, цей режим буде продовжено до початку травня. Найближчим часом уряд розробить план поетапного послаблення карантинних заходів.

Триває антикризовий онлайн-марафон для освітян — долучайтеся!

«У разі позитивної динаміки ми запустимо економіку України за визначеним планом, який буде додатково повідомлений Урядом, прокомунікований, чітко розписаний».

Прем’єр відзначив, що днями ВООЗ звернулася до керівництва країн, де запроваджені карантинні заходи є ефективними, зокрема й до України. ВООЗ закликала такі країни не послаблювати, а навпаки – подовжити карантин.

Джерело: КМУ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26459

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198729

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді