Відтепер креативні педагоги, які прагнуть впроваджувати новаторські зміни у класі чи школі, але не мають на це коштів, можуть за допомогою краудфандингової платформи «GoFundEd» отримати фінансову підтримку.
GoFundEd покликана допомогти освітянам у реалізації ініціатив, спрямованих на поліпшення якості освітнього процесу. Допомога полягає у фінансовій або організаційній підтримці ініціативи.
Аби отримати підтримку, педагог повинен зайти на сайт gofunded.org, повідомити команді GoFundEd про своє бажання реалізувати проект, та розповісти про нього.
Проект педагога має відповідати таким критеріям:
- бути певною цінністю для учнів або інших учасників освітнього процесу у школі (вчителів, батьків тощо)
- мати механізм постійного впливу відповідно до принципів сталого розвитку
- мати чіткий механізм впливу на навчальний досвід учнів, учителів
- бути реальним (мати конкретну ціль, графік реалізації, метрики успішності)
Якщо проект відповідає вимогам, з педагогом починає працювати Координатор GoFundEd та коуч, який допомагатиме у підготовці проектної пропозиції, слідкуватиме за графіком реалізації проекту тощо.
Педагог зобов’язується надіслати фінансовий та змістовий звіт про проект впродовж 2 тижнів після запуску проекту. Звіти будуть опубліковані на платформі. Якщо це територіально можливо, то команда або волонтери GoFundEd є присутнім при реалізації проекту.
Яка роль гри та іграшок у ранньому розвитку дитини? Які ігри та іграшки обрати дітям першого, другого та третього років життя? Яким технічнім вимогам мають відповідати сучасні іграшки? На ці та інші запитання відповідають експерти
У чому полягає наступність між дошкільною та початковою освітою та що означає поняття готовності дитини до школи? Розглянемо багатовимірність поняття наступності та характеристики дитини, що стосуються її дошкільної зрілості
Як інтегрувати зміст освіти, формувати у дітей цілісне світобачення та здатність побачити взаємозв’язки між людиною і світом речей, природи, культури? Один із шляхів — інтегровані заняття. Досвід показує, що інтегрований підхід успішно може застосовуватися щоденно. Тож цей матеріал — про інтегровані заняття.
Скористайтеся карткою нервово-психічного розвитку дитини раннього віку під час діагностики у вашому закладі дошкільної освіти
Пропонуємо сценарій свята Весни в молодшій групі. Малеча познайомиться з незвичними інструментами, що імітують звуки живої природи: шумом вітру, струмка, дощу; відлунням грому, кумканням жабок на болоті. Свято зустрічі Весни побудоване на музично-весняних ритмах, адже ритм — це і є життя, пробудження, розвиток, рух уперед. До сценарію додано пісні та аудіоматеріали