Школярам розповідатимуть про неінфекційні захворювання та способи зміцнення здоров’я

У шести областях України почали впроваджувати проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я», у межах якого особлива увага приділятиметься профілактиці неінфекційних захворювань та просвітницькій діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах

У шести областях України почали впроваджувати проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я», у межах якого особлива увага приділятиметься профілактиці неінфекційних захворювань та просвітницькій діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах.

Організаторами проекту виступають Бюро всесвітньої організації охорони здоров’я (далі — ВООЗ) в Україні спільно зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва в Україні за підтримки МОЗ та МОН України.

За словами заступника начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлани Фіцайло, підвищення обізнаності учнівської молоді щодо питань здорового способу життя — одне з пріоритетних завдань освіти, а цей проект допоможе знайти шляхи створення для здоров’я учнів сприятливого шкільного середовища.

Загалом проект спрямований на усі верстви українського суспільства, незалежно від вікових, гендерних чи соціально-економічних відмінностей.

За словами керівника ВООЗ Джеррі Маквіні, неінфекційні захворювання в Україні мають значний вплив на населення. «У межах цього проекту ми будемо підтримувати Уряд у створенні політики охорони здоров'я, яка б мала на меті приборкати епідемію НІЗ, і в той же час ми будемо працювати з людьми і місцевими громадами, щоб запобігти виникненню цих захворювань», — зауважила вона.

У якості пілотних було обрано шість областей України: Дніпропетровську, Полтавську, Вінницьку, Львівську, Івано-Франківську, Харківську, та місто Київ.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Нетрадиційні техніки малювання для дошкільників

Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку для дошкільників: презентація, зразки, алгоритми. Які образотворчі техніки посильні для дітей у молодшій, середній та старшій групах
31822

Іграшки з паперу власноруч

Долучіть дошкільників до художньо-продуктивної діяльності зі створення іграшок з паперу, картону, ниток. Зробіть із картону та ниток таксу або сконструюйте з паперу лева. Підкажіть дітям, що персонажів для театру також можна виготовити з паперу, наприклад, свинку — для настільного театру, а цілу сімейку котів — для вистави пальчикового театру
13645

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді