Школярам розповідатимуть про неінфекційні захворювання та способи зміцнення здоров’я

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У шести областях України почали впроваджувати проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я», у межах якого особлива увага приділятиметься профілактиці неінфекційних захворювань та просвітницькій діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах

У шести областях України почали впроваджувати проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я», у межах якого особлива увага приділятиметься профілактиці неінфекційних захворювань та просвітницькій діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах.

Організаторами проекту виступають Бюро всесвітньої організації охорони здоров’я (далі — ВООЗ) в Україні спільно зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва в Україні за підтримки МОЗ та МОН України.

За словами заступника начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлани Фіцайло, підвищення обізнаності учнівської молоді щодо питань здорового способу життя — одне з пріоритетних завдань освіти, а цей проект допоможе знайти шляхи створення для здоров’я учнів сприятливого шкільного середовища.

Загалом проект спрямований на усі верстви українського суспільства, незалежно від вікових, гендерних чи соціально-економічних відмінностей.

За словами керівника ВООЗ Джеррі Маквіні, неінфекційні захворювання в Україні мають значний вплив на населення. «У межах цього проекту ми будемо підтримувати Уряд у створенні політики охорони здоров'я, яка б мала на меті приборкати епідемію НІЗ, і в той же час ми будемо працювати з людьми і місцевими громадами, щоб запобігти виникненню цих захворювань», — зауважила вона.

У якості пілотних було обрано шість областей України: Дніпропетровську, Полтавську, Вінницьку, Львівську, Івано-Франківську, Харківську, та місто Київ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103059

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103063

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121514

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді