Школярам розповідатимуть про неінфекційні захворювання та способи зміцнення здоров’я

У шести областях України почали впроваджувати проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я», у межах якого особлива увага приділятиметься профілактиці неінфекційних захворювань та просвітницькій діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах

У шести областях України почали впроваджувати проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я», у межах якого особлива увага приділятиметься профілактиці неінфекційних захворювань та просвітницькій діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах.

Організаторами проекту виступають Бюро всесвітньої організації охорони здоров’я (далі — ВООЗ) в Україні спільно зі Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва в Україні за підтримки МОЗ та МОН України.

За словами заступника начальника відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин МОН України Світлани Фіцайло, підвищення обізнаності учнівської молоді щодо питань здорового способу життя — одне з пріоритетних завдань освіти, а цей проект допоможе знайти шляхи створення для здоров’я учнів сприятливого шкільного середовища.

Загалом проект спрямований на усі верстви українського суспільства, незалежно від вікових, гендерних чи соціально-економічних відмінностей.

За словами керівника ВООЗ Джеррі Маквіні, неінфекційні захворювання в Україні мають значний вплив на населення. «У межах цього проекту ми будемо підтримувати Уряд у створенні політики охорони здоров'я, яка б мала на меті приборкати епідемію НІЗ, і в той же час ми будемо працювати з людьми і місцевими громадами, щоб запобігти виникненню цих захворювань», — зауважила вона.

У якості пілотних було обрано шість областей України: Дніпропетровську, Полтавську, Вінницьку, Львівську, Івано-Франківську, Харківську, та місто Київ.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді