Керівників дошкільних навчальних закладів столиці зобов'язали вимагати у батьків вихованців інформацію про місце реєстрації дитини.
У КМДА підтвердили, що збирають інформацію про місце реєстрації дітей.
Виявилося, керівників дошкільних навчальних закладів столиці зобов'язали вимагати у батьків вихованців інформацію про місце реєстрації дитини. Усе це нібито через те, що за кожним дитсадком Києва закріплені певні будинки.
Тобто, ті, хто не зареєстрований в цих будинках знаходиться в дитячому саду не може.
Про це повідомили в КМДА на запит депутата Київради Олександра Бригинця про спроби дискримінації в дошкільних навчальних закладах дітей, чиї батьки не мають київської реєстрації.
«Виходить, якщо батьки влаштували дитину в дитячий сад не за місцем проживання, а в іншому районі, то цю дитину можуть відрахувати з дошкільного навчального закладу. Ще гірша ситуація з тими, хто проживає в Києві, працює в Києві, але не має київської реєстрації. Вони працюють на благо міста, а самі скористатися цими благами не можуть, оскільки їх офіційне житло в Києві або Прилуках не входить, як ви розумієте, до переліку будинків будь-якого київського дитячого саду», — заявив Бригинець.
Депутат підкреслив, що згідно конституційним правам, кожна дитина має право на дошкільну освіту незалежно від реєстрації і незважаючи на те, чи в змозі місто забезпечити дошкільнят місцями у дитсадках.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок