Стартувала безкоштовна освітня ініціатива «Smart Start» на базі бібліотек Києва, спрямована на популяризацію науки та дослідницької діяльності.
Громадське об'єднання «Самопоміч» створило проект «Smart Start» з метою зацікавити дітей та юнацтво природними і точними науками. Навчання розраховано для школярів у форматі «Цікава наука» та для студентів і молодих спеціалістів — «Тренінг центр».
Методика шкільного викладання не спонукає учнів до подальшого вивчення предмета, крім того, вони не бачать практичного застосування своїх знань.
Заняття «Smart Start» — це інтерактивна методика навчання з таких предметів, як хімія, біологія, фізика, астрономія і математика. У процесі наукових досліджень діти швидше та ефективніше засвоюватимуть шкільний теоретичний матеріал.
Проект реалізовується на базі бібліотек столиці. Наразі, двічі на тиждень волонтери проводять інтерактивні уроки, і експериментальні курси з біології та хімії.
Усі охочі відповідної вікової категорії можуть взяти участь у навчанні, для цього потрібно лише попередньо зареєструватись.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?