Служба освітнього омбудсмена презентувала результати опитування батьків

Опитування на тему «Навчання дітей під час карантину» проводили з 8-го по 13 квітня 2020 року
Дистанційне навчання: на яких ресурсах організовувати

Служба освітнього омбудсмена наголосила: «Система освіти працює насамперед для здобувачів освіти. <...> Для всіх нас важливо:

  • знати, чи забезпечується право учнів на освіту під час карантину, яким чином та наскільки ефективно реалізується це право;
  • дослідити ситуацію з організацією дистанційного навчання;
  • з’ясувати проблеми, які виникли у батьків та дітей;
  • дізнатися думку батьків щодо дистанційного навчання.
Саме тому Служба освітнього омбудсмена з 8 по 13 квітня провела онлайн-опитування батьків дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти».

Опитування не є репрезентативним у сенсі соціологічного наукового дослідження. Це орієнтовна модель проблем, з якими учні ​та їхні батьки зіткнулися під час карантину.

Служба освітнього омбудсмена пропонує закладам загальної середньої освіти проводити такі опитування для батьків учнів, щоб дізнатися, з якими проблемами під час дистанційного навчання зіткнулися учні та батьки в конкретній школі і працювати над їх усуненням.
Джерело: Служба освітнього омбудсмена

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення і тематику батьківських зборів
44948

Робота з батьками учнів початкової школи

В основі педагогіки партнерства, яку декларує і пропагує Нова українська школа, – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Навіть найліпший сучасний заклад освіти не виконує тієї ролі, яку відіграє сім’я у вихованні дитини. Тож пропонуємо ефективні форми взаємодії педагога з батьками учнів початкових класів.
18418

Про імідж сучасного педагога і ще дещо

В українському суспільстві сьогодні іде суперечка, яким має бути образ сучасного вчителя. Зіткнулись два погляди на особистість наставника – традиційний, який вимагає ліпити з кожного педагога майже ікону, і модерністський, що ніяк не ідеалізує надавача знань, а сприймає його, як пересічну людину з усіма її недоліками. Тож який він, авторитетний учитель, – спробуємо розібратись і ми.
6890

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді