Служба освітнього омбудсмена презентувала результати опитування батьків

Опитування на тему «Навчання дітей під час карантину» проводили з 8-го по 13 квітня 2020 року
Дистанційне навчання: на яких ресурсах організовувати

Служба освітнього омбудсмена наголосила: «Система освіти працює насамперед для здобувачів освіти. <...> Для всіх нас важливо:

  • знати, чи забезпечується право учнів на освіту під час карантину, яким чином та наскільки ефективно реалізується це право;
  • дослідити ситуацію з організацією дистанційного навчання;
  • з’ясувати проблеми, які виникли у батьків та дітей;
  • дізнатися думку батьків щодо дистанційного навчання.
Саме тому Служба освітнього омбудсмена з 8 по 13 квітня провела онлайн-опитування батьків дітей, які навчаються у закладах загальної середньої освіти».

Опитування не є репрезентативним у сенсі соціологічного наукового дослідження. Це орієнтовна модель проблем, з якими учні ​та їхні батьки зіткнулися під час карантину.

Служба освітнього омбудсмена пропонує закладам загальної середньої освіти проводити такі опитування для батьків учнів, щоб дізнатися, з якими проблемами під час дистанційного навчання зіткнулися учні та батьки в конкретній школі і працювати над їх усуненням.
Джерело: Служба освітнього омбудсмена

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сексуальне насильство над дитиною в Інтернеті

Кожні 5 хвилин в інтернеті фіксується сторінка, що зображує сексуальне насильство над дитиною. Сексуальний контент в інтернеті потрапляє на очі дітям вже у віці шести років. Страшно? Незрозуміло? І це лише верхівка айсбергу. Завдання батьків і педагогів – убезпечити дітей від сексуального насильства в інтернеті. Зробити вам це допоможуть наші поради.
2350

Який вплив мають батьки на освітній процес

Чи можуть батьки втручатися в навчальну програму чи вимагати від учителів інших методик? Як бути вчителеві, якщо він зіткнувся з батьками, які не достатньо обізнані з особливостями навчального процесу, але хочуть активного на нього впливати?
13550

Про імідж сучасного педагога і ще дещо

В українському суспільстві сьогодні іде суперечка, яким має бути образ сучасного вчителя. Зіткнулись два погляди на особистість наставника – традиційний, який вимагає ліпити з кожного педагога майже ікону, і модерністський, що ніяк не ідеалізує надавача знань, а сприймає його, як пересічну людину з усіма її недоліками. Тож який він, авторитетний учитель, – спробуємо розібратись і ми.
5279

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді