Учителеві, якому за результатами атестації присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», атестаційна комісія може одночасно присвоїти педагогічне звання «учитель-методист» за умови надходження до атестаційної комісії подання та відповідності працівника вимогам, установленим пунктом 5.2 Типового положення про атестацію педагогічних працівників.
Присвоєння кваліфікаційних категорій педпрацівникам за результатами атестації здійснюється послідовно (лист МОН України від 14.04.2016 № 2/1-13-690-16).
Строків проходження атестації з метою присвоєння педагогічних звань не визначено у Типовому положенні про атестацію педагогічних працівників (наказ МОН від 06.10.2010 № 930). Тому атестаційна комісія має розглянути подання про присвоєння працівнику педагогічного звання та прийняти відповідне рішення, незалежно від строку проходження атестації такого працівника.
Атестаційна комісія може приймати таке рішення одночасно із присвоєнням працівнику кваліфікаційної категорії.
Аналізуємо блоги вчителів, їхні завдання, зміст і оформлення. З'ясуєте, на які їхні особливості як медіаресурсів варто зважати. Це дасть змогу на перспективу вести блог учителя без зайвих зусиль і так довго, скільки буде потрібно.
Як цьогоріч проходила атестація педагогів, якими нормативними документами керувалися та що враховували – огляд у статті
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Перед керівником закладу освіти постає питання оформлення документації з атестації. А педагогу, що атестується, цікаво, за якими критеріями буде оцінюватися робота. Допоможемо розібратися з питанням Атестаційного листа.
Атестація педагогів відбувається за новим Положенням про атестацію педагогічних працівників. Згідно з ним засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти протокол засідання атестаційної комісії – читайте далі