Відповідно до «пілотного» Проекту, в 2012 році на навчання у провідні вищі навчальні заклади Сполучених Штатів Америки можуть бути відправлені українські студенти за такими пріоритетними напрямами освіти і науки, як: нанотехнології, енергозберігаючі технології, нетрадиційні та відновлювані джерела енергії, авіаційна та ракетно-космічна техніка.
Українсько-Американська робоча група Програми імені Фулбрайта, до складу якої входять представники МОНмолодьспорту та Посольства США в Україні провела засідання, присвячене питанням співпраці у сфері академічних обмінів.
Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.
Зокрема, на засіданні говорили про реалізацію у 2012 році спільного «пілотного» Проекту з направлення на навчання у провідні вищі навчальні заклади Сполучених Штатів Америки українських студентів за такими пріоритетними напрямами освіти і науки, як: нанотехнології, енергозберігаючі технології, нетрадиційні та відновлювані джерела енергії, авіаційна та ракетно-космічна техніка.
Згідно з інформацією, члени робочої групи обговорили питання проведення спільного конкурсного відбору претендентів та спільне фінансування їх навчання у вищих навчальних закладах США у рамках Програми імені Фулбрайта. До слова, ця програма реалізується Державним Департаментом США та українською Урядовою бюджетною програмою з навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах за кордоном.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.