Оприлюднено «Вимоги безпеки під час навчання з плавання в басейнах загальноосвітніх навчальних закладів»

У Міністерстві освіти і науки підписано лист № 1/9-457 «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань безпеки під час навчання з плавання в басейнах загальноосвітніх навчальних закладів».

Оприлюднено лист від 26 червня 2013 року № 1/9-457 «Про використання Інструктивно-методичних матеріалів з питань безпеки під час навчання з плавання в басейнах загальноосвітніх навчальних закладів».

Документ направлено Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, департаментам освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрації та Інститутам післядипломної освіти.

У додатку до листа містяться матеріали щодо збереження безпеки під час проведення уроків плавання, що включають основні вимоги до влаштування плавальних басейнів у навчальному закладі, якості води та основних правил проведення занять у плавальному басейні.

«Ці вимоги поширюються на басейни загальноосвітніх навчальних закладів (далі — навчальний заклад) незалежно від підпорядкування та форми власності, а також можуть бути використані під час навчання з плавання в басейнах іншого підпорядкування», — зазначено у додатку.

Ознайомитися з документом можете за посиланням.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді