Чим е-журнал «Музичний керівник» відрізняється від друкованого

776

Запитання

Електронна версія журналу «Музичний керівник» ідентична паперовій чи має відмінності?

Відповідь

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

В електронному журналі «ожила» обкладинка — до кожної статті можна перейти в один клік — для цього натискаємо на заголовок статті й одразу читаємо її, не витрачаючи час на пошук потрібної сторінки.

Зміст друкованої та електронної версій журналу «Музичний керівник» ідентичний. Водночас електронний формат є повноколірним і надає музичному керівнику додаткові можливості:

 • скачувати й роздруковувати:
  • ноти
  • кольорові пам’ятки
  • інфографіку
  • картки до музичних ігор
 • слухати звучання пісень
 • переглядати презентації й відео.

У публікаціях е-журналу, які містять назви нормативно-правових актів, є гіперпосилання на повні тексти документів. Правова база щодня оновлюється, і ви у будь-який час можете ознайомитися з потрібним офіційним документом.

У публікаціях, які містять назви музичних творів, є активні гіперпосилання. Музику можна прослухати, зробивши всього один клік.

В електронному журналі є зручне меню.

Чим е-журнал «Музичний керівник» відрізняється від друкованогоЩоб читати журнал «Музичний керівник» безплатно, візьміть демодоступ на три дні.

Центральна частина статичний блок 3

Статті за темою

Усі статті за темою

Чарівна ніч святого Миколая: розвага для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку

Наближається улюблена пора всіх дітей — пора зимових канікул, новорічної метушні та подарунків. З особливим нетерпінням чекають малюки саме на перше свято у круговерті щорічних зимових гулянь — День святого Миколая, покровителя дітей
138177

Як зробити нарізку музики для святкового ранку

Для свят і занять з дітьми музичному керівнику часто потрібні аудіоколажі з певних пісень чи мелодій. Найзручніше створювати такі нарізки власноруч — наприклад, у програмі Nero Wave Editor. Скачайте алгоритм створення аудіонарізок зі скріншотами
4876