Чи маєте ви план, музкерівнику?

Весняні «сани» — готові плани: що у квітневому випуску журналу «Музичний керівник»

У народі кажуть: «Готуй сани влітку». Добре, коли завчасно маєш те, що точно знадобиться потім. Так, до слова, і музичний керівник має вже наприкінці весни скласти плани роботи на навчальний рік, що розпочнеться тільки восени. Ми підготували для вас ці клопітні «сани»: тепер сміливо можна рушати дорогами творчості, коригувати зразки під особливості своїх вихованців, доповнювати репертуар. Основа вже є – у квітневому номері журналу «Музичний керівник».

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Уже зовсім скоро старші дошкільники підуть до школи. Їм треба уважно слухати й чути вчителя, а виробити це вміння можна ще в дитячому садку під час слухання музики. Як перетворити дітей на пильних слухачів — дізнавайтеся в журналі.

Не втрачає актуальності тема патріотичного виховання. Але педагогів-«дошкільників» часто вона заганяє у глухий кут та полон стереотипів. Як позбутися застарілого відчуття патріотичності, обмеженого лише вишиванками? Поміркуйте над тим, хто ми — українці — насправді є? Чим прикметна культура наших предків? Як можна наблизити її до сучасних дітей? Для вас — практичні поради та сценарій музичної казки на цю тему.

Чи не головною діяльністю на музичному занятті був і є спів. Йому присвячують найбільше уваги. Але скільки б зусиль не докладав музичний керівник, діти не завжди досягають успіхів у співі: не тримають інтонацію, «з’їжджають» з тональності. Ніколи не зайве мати додаткові підказки, як домогтися бажаного результату. Про те, як навчити дітей чисто співати за допомогою різних вправ та візуалізованих мелодій, — у цьому номері.

Скачайте кольорові картинки до статей в електронному журналі «Музичний керівник». А ще — пам’ятку для батьків «Чому чешки?» у форматі яскравого плаката, який можна вивісити на стенді. Користуйтеся — це допоможе бути зажди на високій ноті в очах дітей, колег та батьків!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сценарій на День матері для старшої групи «Заквітчалася Земля — мамам свято принесла»

Створіть свято до Дня матері для дітей старшого дошкільного віку із Ладою, Зеленим Шумом, неслухнянком Сашком, Феєю Чемності та іншими персонажами. Скачайте сценарій та ноти пісень до нього
20346

Логоритміка на музичних заняттях

Як використовувати логоритміку на музичних заняттях в дитячому садку для дітей з вадами мовлення. Матеріали до конспектів занять: скоромовки, логоритмічні ігри та вправи
51066

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді