Учасники ЗНО, у яких результат тесту з української мови і літератури становить понад 23 бали (пороговий бал «склав/не склав»), отримають 30 травня запрошення-перепустки для участі у ЗНО з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології, фізики, географії та хімії.
Запрошення-перепустки, які варто роздрукувати, будуть розміщені на інформаційних сторінках.
В Українському центрі оцінювання якості освіти (далі — УЦОЯО) радять заздалегідь ознайомитися з адресами пунктів проведення наступних тестувань та схемами проїзду до них.
Основна сесія ЗНО завершиться 17 червня тестуванням з хімії. Результати основної сесії з російської, іспанської, англійської, німецької, французької мов, біології будуть оприлюднені до 17 червня, а з фізики, географії, хімії –— до 25 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 14 червня по 4 липня, результати її будуть оголошені до 8 липня.
Довідково
Учасники, які не склали тест з української мови і літератури, будуть недопущені до наступних тестувань і не отримають запрошень.
За даними УЦОЯО, не склали тест з української мови і літератури 9% учасників ЗНО, з математики — 15%, з історії України — 13%.
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення і тематику батьківських зборів
Як трансформувалося розуміння про наступність між дошкільною та початковою освітою
В основі педагогіки партнерства, яку декларує і пропагує Нова українська школа, – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Навіть найліпший сучасний заклад освіти не виконує тієї ролі, яку відіграє сім’я у вихованні дитини. Тож пропонуємо ефективні форми взаємодії педагога з батьками учнів початкових класів.
Один хибний крок у соцмережах — і репутацію педагога знищено. Юристи Pro.Школу радять, як вести соціальну сторінку педагогу та уникнути помилок
В українському суспільстві сьогодні іде суперечка, яким має бути образ сучасного вчителя. Зіткнулись два погляди на особистість наставника – традиційний, який вимагає ліпити з кожного педагога майже ікону, і модерністський, що ніяк не ідеалізує надавача знань, а сприймає його, як пересічну людину з усіма її недоліками. Тож який він, авторитетний учитель, – спробуємо розібратись і ми.