Діти з особливими потребами підуть у звичайні школи

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Глава МОНмолодьспорту Дмитро Табачник наголосив на тому, щоб діти з особливими фізичними потребами не просто були забезпечені якісною освітою, але й потребою в інтеграції їх до шкільних колективів. Адже наразі в Україні таких дітей налічується близько 120 тисяч.

Діти з особливими фізичними потребами будуть навчатися у шкільних колективах.

Про це у інтерв’ю одного з українських видань заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, передала прес-служба відомства.

Міністр підкреслив не лише необхідність для дітей з особливими фізичними потребами забезпечення якісною освітою, але й потребу у інтеграції їх до шкільних колективів.

«У нас таких дітей близько 120 тис. і вони повинні бути інтегровані у шкільні колективи», — заявив Дмитро Табачник.

Також, згідно із повідомленням, із цією метою вперше у 2011 році законодавчо врегульоване питання про інклюзивну освіту, розроблена концепція та вимоги до навчального закладу. «Так, це складна соціально-психологічна проблема, й іноді я під час відряджень, коли зустрічаюся з таким нерозумінням, намагаюсь пояснити, що школа повинна прищеплювати гуманність, співчуття до тих, хто є слабшими, кому важче дається навчання», — зауважив міністр.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103787

Свідоцтво досягнень — оцінювання учнів за вимогами НУШ

Свідоцтво досягнень — документ, який дає розгорнуте уявлення про навчальний поступ дитини в школі. У яких класах НУШ цей документ обов'язковий та як його заповнювати — читайте у статті та скачуйте шаблони свідоцтв
329610

Критерії оцінювання навчальних досягнень учнів за вимогами НУШ

Розуміння критеріїв оцінювання – ваш ключ до ефективного навчання. У цій статті ви знайдете відповіді на питання, як оцінювати знання учнів, як це працює в різних класах і форматах навчання, та як зробити цей процес справедливим і зрозумілим для кожного. Читайте далі, щоб опанувати інструменти, які допоможуть вашим учням досягати кращих результатів!
260651

Коректурні таблиці в роботі з дошкільниками

Приклади коректурних таблиць із описом роботи з ними. Використовуйте в роботі з дошкільниками, щоб розвивати в них увагу, мовлення, пам'ять, мислення, здатність встановлювати зв'язки між предметами та явищами довкілля
1616

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді