Українська молодь дослідить «Всесвітню спадщину»

«Всесвітня спадщина» ― це культурно-освітній проект, який організовує активна молодь з десяти міст України. Протягом шести тижнів студенти-волонтери з різних країн світу будуть працювати з українськими студентами. Волонтери разом з студентами проводитимуть дослідження місцевої спадщини, яка потребує уваги та захисту громадськості.

Щоб заохотити молодих людей до активної участі у процесі вивчення, збереження та примноження універсальних цінностей всесвітньої спадщини ЮНЕСКО міжнародна молодіжна організація AIESEC організувала національний проект під назвою «Всесвітня спадщина» («World Heritage»).

Як наголосили організатори заходу, культурні та природні надбання, які розташовані на території кожної держави,  мають не лише національне, а й загальносвітове значення. Список об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО нараховує сьогодні 936 об’єктів у 153 державах світу. З них 725 є культурними об’єктами, 183 ― природними та 28 ― змішаними. П’ять видатних об’єктів знаходяться в Україні. Саме тому, з метою посилення міжнародного діалогу та заохочення молодих людей до активної участі у процесі вивчення, збереження та примноження універсальних цінностей всесвітньої спадщини ЮНЕСКО й був розпочатий цей проект.

У молодіжній організації повідомили, що «Всесвітня спадщина» ― це культурно-освітній проект, який організовує активна молодь з десяти міст України. Протягом шести тижнів студенти-волонтери з різних країн світу будуть працювати з українськими студентами. Волонтери разом з студентами проводитимуть дослідження місцевої спадщини, яка потребує уваги та захисту громадськості. Іноземні волонтери організовуватимуть для учасників проекту лекції та семінари про культурно-історичну спадщину своїх країн та методи її захисту і збереження.

«Результати дослідження будуть опубліковані та представлені на міжнародному молодіжному форумі, що відбудеться у Києві по закінченню проекту», ― додали організатори.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27856

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47530

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39078

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42295

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді