Українська молодь дослідить «Всесвітню спадщину»

«Всесвітня спадщина» ― це культурно-освітній проект, який організовує активна молодь з десяти міст України. Протягом шести тижнів студенти-волонтери з різних країн світу будуть працювати з українськими студентами. Волонтери разом з студентами проводитимуть дослідження місцевої спадщини, яка потребує уваги та захисту громадськості.

Щоб заохотити молодих людей до активної участі у процесі вивчення, збереження та примноження універсальних цінностей всесвітньої спадщини ЮНЕСКО міжнародна молодіжна організація AIESEC організувала національний проект під назвою «Всесвітня спадщина» («World Heritage»).

Як наголосили організатори заходу, культурні та природні надбання, які розташовані на території кожної держави,  мають не лише національне, а й загальносвітове значення. Список об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО нараховує сьогодні 936 об’єктів у 153 державах світу. З них 725 є культурними об’єктами, 183 ― природними та 28 ― змішаними. П’ять видатних об’єктів знаходяться в Україні. Саме тому, з метою посилення міжнародного діалогу та заохочення молодих людей до активної участі у процесі вивчення, збереження та примноження універсальних цінностей всесвітньої спадщини ЮНЕСКО й був розпочатий цей проект.

У молодіжній організації повідомили, що «Всесвітня спадщина» ― це культурно-освітній проект, який організовує активна молодь з десяти міст України. Протягом шести тижнів студенти-волонтери з різних країн світу будуть працювати з українськими студентами. Волонтери разом з студентами проводитимуть дослідження місцевої спадщини, яка потребує уваги та захисту громадськості. Іноземні волонтери організовуватимуть для учасників проекту лекції та семінари про культурно-історичну спадщину своїх країн та методи її захисту і збереження.

«Результати дослідження будуть опубліковані та представлені на міжнародному молодіжному форумі, що відбудеться у Києві по закінченню проекту», ― додали організатори.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Портфоліо вихователя дитячого садка

Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
45499

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді