Затверджено нове Положення про конкурсний відбір проектів підручників для учнів шкіл

У МОН України визначено новий порядок проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів

У МОН України визначено новий порядок проведення конкурсного відбору оригінал-макетів підручників для учнів.

Відповідний регламент затверджено Положенням про конкурсний відбір проектів підручників для учнів загальноосвітніх навчальних закладів (наказ від 25.12.2015 № 1361).

Конкурс проводитиметься окремо для кожного класу у два етапи:

І етап — експертиза електронних версій проектів підручників

ІІ етап — вибір підручників загальноосвітніми навчальними закладами

Другий етап передбачає два тури. У першому турі вчителі у строк, визначений наказом МОН України про проведення Конкурсу, ознайомлюються з електронними версіями оригінал-макетів підручників, що розміщені в Репозитарії, і надають пропозиції керівнику ЗНЗ для прийняття рішення щодо вибору підручників з кожного навчального предмета, які пропонуються для використання в цьому навчальному закладі.

У другому турі другого етапу конкурсу братимуть участь оригінал-макети підручників, які за підсумками першого туру другого етапу конкурсу будуть включені до переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.

Також на цьому етапі кожен ЗНЗ у строк, визначений наказом МОН України про проведення конкурсу, заповнює спеціальну форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників з кожного навчального предмета в Репозитарії, роздруковує її та передає відповідному структурному підрозділу освіти місцевої державної адміністрації.

Роздруковану форму вибору електронних версій оригінал-макетів підручників підписує посадова особа ЗНЗ та скріплює печаткою цього закладу (за наявності). Результати конкурсу будуть розглядатись на колегії МОН, рішення якої є підставою для затвердження переліку підручників, що можуть друкуватися за кошти державного бюджету.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді