МОН ініціювало проєкти з ЮНЕСКО

Представники МОН зустрілася з постійними делегаціями Великої Британії, Королівства Іспанії, Республіки Польща та Королівства Швеції при ЮНЕСКО

МОН ініціювало проєкти з ЮНЕСКО

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Таку інформацію повідомили на сайті МОН.

1 березня 2023 року, представники МОН на чолі з генеральним директором директорату європейської інтеграції, бюджетування та узгодження політик Олександром Пижовим та за сприяння заступника Постійного представника України при ЮНЕСКО Миколи Мовчана зустрілася з постійними делегаціями Великої Британії, Королівства Іспанії, Республіки Польща та Королівства Швеції при ЮНЕСКО.

Міністерство представило ініціативи для багатосторонньої співпраці у сфері освіти під егідою ЮНЕСКО:

  • Проєкт з обміну листівками між школярами та студентами різних країн DISCOVER THE WORLD → PROMOTE YOUR COUNTRY!, який має на меті сприяти культурному обміну, міжкультурному діалогу та освіті серед учасників проєкту з різних країн через обмін поштовими листівками. Учні та студенти зможуть спілкуватися з однолітками з інших куточків світу, дізнаватися про їхню культуру та ділитися інформацією про власну культуру і спадщину.
  • Проєкт «FILM REVIEW TED TALKS: A PLATFORM FOR GLOBAL DIALOGUE» спрямований на розвиток міжкультурного спілкування та глобального взаєморозуміння між учнями та студентами різних країн через вивчення актуальних питань за допомогою популярних світових фільмів. Учасники переглянуть відібрані фільми та підготують власну рецензію на нього у формі виступу TED talk;
  • Проєкт «CHAMPIONS OF HUMAN RIGHTS: LEARNING FROM HISTORICAL FIGURES» покликаний надати учням та студентам поглиблене розуміння розвитку та захисту прав людини у світі, використовуючи історичні постаті як приклади. Завдяки цьому проєкту учасники проєкту дізнаються про життя видатних діячів, які зробили значний внесок у просування та захист прав людини.

Крім того, учасники обговорили питання запровадження українських студій у закладах вищої освіти Європи та світу в межах багатостороннього та білатерального співробітництва.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати цивільний захист у школі

Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
100282

Літні канікули 2025: коли і як відпочиватимуть школярі

Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
702

Академічна недоброчесність у школі: приклади та відповідальність

У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.
27964

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція) затверджено 12 січня 2021 року наказом МОН №33. БКДО визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку. А також умови, за яких ці результати можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
98168

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді