Справи керівника у жовтні: що проконтролювати
Це можуть бути створені власноруч творчі вироби, як-от: овечка, красивий мішечок — оберіг на здоров’я, зайчик — символ гарного настрою. Розбудіть фантазію дітей — і вони здивують вас своїми творчими ідеями.
Справи керівника у жовтні: що проконтролювати
Матеріали:
- картон
- нитки для в’язання
- фломастер
- канва й нитки для вишивання
- сухі лікарські трави
- тонка стрічка
- голка
- ножиці
- тканина
- вата
Овечка з ниток
На картоні малюємо силует овечки і вирізаємо його. Обмотуємо картонний силует ниткою для в’язання, закріплюємо кінець нитки. Фломастером чорного кольору домальовуємо овечці вуха, очі, ніс та копита.
Мішечок здоров’я
Із канви для вишивання вирізаємо смужку розміром 5 * 18 см, складаємо її навпіл по горизонталі. З обох боків вишиваємо декоративний орнамент або прикрашаємо мішечок будь-яким іншим способом. Прошиваємо смужку з обох боків по довжині. Наповнюємо отриманий мішечок сухими травами та зав’язуємо ниткою чи стрічкою.
Подарунок власноруч
Зайчик на пальчик
Із тканини вирізаємо прямокутник розміром 8 * 20 см. Складаємо його вдвоє у поздовжньому напрямку, закладаємо верхній кінець всередину під прямим кутом, утворюючи два гострих вушка. Стягуємо їх унизу стрічкою. Зверніть увагу, що під час роботи ми використовуємо одну довгу стрічку.
Формуємо з вати кульку, підкладаємо її під вушка і закриваємо тканиною. Стрічку затягуємо під головою з вати у формі петельки, формуючи шийку.
Перевертаємо зайчика стрічкою догори («мордочкою» донизу), з обох сторін загортаємо тканину приблизно на 1 см до середини. Нижній вільний кінець тканини скручуємо приблизно на третину довжини та закладаємо до голови зайчика.
Проводимо стрічку вздовж від шиї і зав’язуємо під скрученою тканиною, утворюючи лапки та пояс. Двічі обмотуємо стрічкою навхрест ділянку від шиї до пояса. Зав’язуємо стрічку спереду на бантик, довгі кінці обрізаємо.
На аркуші паперу малюємо дерево чи виготовляємо його у будь-який інший спосіб, прикрашаємо стовбур, а відтак розміщуємо на гілках виготовлені творчі вироби.
Як створити декоративне деревце
Каріна Ганношина,
вихователь дошкільного навчального закладу № 57, Житомир