Майстер-клас для дітей «Дерево бажань»

Запропонуйте дітям виготовити дерево бажань. Нехай вони розмістять на ньому будь-які символи чи фігурки, що уособлюють їхні прагнення та мрії

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Це можуть бути створені власноруч творчі вироби, як-от: овечка, красивий мішечок — оберіг на здоров’я, зайчик — символ гарного настрою. Розбудіть фантазію дітей — і вони здивують вас своїми творчими ідеями.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Матеріали:

  • картон
  • нитки для в’язання
  • фломастер
  • канва й нитки для вишивання
  • сухі лікарські трави
  • тонка стрічка
  • голка
  • ножиці
  • тканина
  • вата

Овечка з ниток

На картоні малюємо силует овечки і вирізаємо його. Обмотуємо картонний силует ниткою для в’язання, закріплюємо кінець нитки. Фломастером чорного кольору домальовуємо овечці вуха, очі, ніс та копита.

Овечка з ниток Овечка з ниток

Мішечок здоров’я

Із канви для вишивання вирізаємо смужку розміром 5 * 18 см, складаємо її навпіл по горизонталі. З обох боків вишиваємо декоративний орнамент або прикрашаємо мішечок будь-яким іншим способом. Прошиваємо смужку з обох боків по довжині. Наповнюємо отриманий мішечок сухими травами та зав’язуємо ниткою чи стрічкою.

Майстер-клас для дітей «Дерево бажань» Майстер-клас для дітей «Дерево бажань»

Подарунок власноруч

Зайчик на пальчик

Із тканини вирізаємо прямокутник розміром 8 * 20 см. Складаємо його вдвоє у поздовжньому напрямку, закладаємо верхній кінець всередину під прямим кутом, утворюючи два гострих вушка. Стягуємо їх унизу стрічкою. Зверніть увагу, що під час роботи ми використовуємо одну довгу стрічку.

Формуємо з вати кульку, підкладаємо її під вушка і закриваємо тканиною. Стрічку затягуємо під головою з вати у формі петельки, формуючи шийку.

Зайчик на пальчик - майстер-клас

Перевертаємо зайчика стрічкою догори («мордочкою» донизу), з обох сторін загортаємо тканину приблизно на 1 см до середини. Нижній вільний кінець тканини скручуємо приблизно на третину довжини та закладаємо до голови зайчика.

Проводимо стрічку вздовж від шиї і зав’язуємо під скрученою тканиною, утворюючи лапки та пояс. Двічі обмотуємо стрічкою навхрест ділянку від шиї до пояса. Зав’язуємо стрічку спереду на бантик, довгі кінці обрізаємо.

Зайчик на пальчик - майстер-клас

На аркуші паперу малюємо дерево чи виготовляємо його у будь-який інший спосіб, прикрашаємо стовбур, а відтак розміщуємо на гілках виготовлені творчі вироби.

Дерево бажань - майстер-клас для дітей

Як створити декоративне деревце

Каріна Ганношина,
вихователь дошкільного навчального закладу № 57, Житомирзміст

Центральна частина статичний блок 2