Справи керівника у жовтні: що проконтролювати
Співанка Маракасівна скучила за своєю музичною залою за свята. Прочинивши двері, зазирнула всередину: там панувала казка, старанно влаштована ще напередодні Нового року. Жінка переступила поріг творчого гніздечка, сповнена планів на майбутнє. Замріяно натиснула на клавіші — улюблена мелодія огорнула теплом…
Чому музику тримають заручницею зали? От коли б їй розгулятися дитячим садком. Звуки полинули б звідусіль: з коридорів, групових кімнат, вулиці, і навіть їдальні. Владарювали й одночасно творили б користь. Науковці давно довели, якщо зі знанням діла дібрати твори, можна налаштовувати дітей на позитив, поліпшувати в них апетит, працездатність, настрій. Що й казати про сон та його «солодкість»! В обіймах гармонії вона зросте в сотні разів. Вихователі неодмінно скажуть Співанці «спасибі» за креативну ідею.
А що як батьки дітей не погодяться? Комунікабле перфекто — ось, що допоможе! Добирати ключик до критиканів доводиться не вперше. І запанує тоді в дитячому садку царство ритму й гри, вокальних інтонацій! Лірика… Те, що треба, коли за традицією вже в січні потрібно готуватися до весняного свята.
Стрітення
Пальці бігли по клавішах, і Співанка Маракасівна незчулася, як мелодія закінчилася — довелося «прокинутися». Як втілити задумане? Хто порадить? Погляд ковзнув — на столі директор залишив подарунок — свіжий номер журналу, який завжди піднімав настрій. Співанка хитро примружила очі: вона вже знала його зміст, бо завжди «в тренді». На вихідних «погортала» новісіньку електронну версію, скачала ноти, презентації, картинки. І тепер мала запас упевненості, що працюватиме на високій ноті без будь-якої фальші. А без того хіба могло так реально мріятися?
З повагою
головний редактор журналу «Музичний керівник»
Тетяна Кулішко