Яка тривалість відпустки керівника гуртка закладу дошкільної освіти

4128

Запитання

Якої тривалості надати щорічну основну відпустку керівникові гуртка закладу дошкільної освіти?

Відповідь

Тривалість щорічних відпусток педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти визначається згідно з постановою КМУ «Про затвердження Порядку надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам» від 14.04.1997 № 346.

У розділі II «Позашкільні навчальні заклади» додатка до Порядку, яким затверджено тривалість щорічної основної відпустки керівникам гуртків, студій, секцій, інших форм гурткової роботи, передбачено тривалість щорічної відпустки 42 календарних дні.

Приміткою 3 до розділу ІІ додатка до Порядку передбачено, що щорічна основна відпустка 42 к. дні надається працівникам, на яких поширюються умови оплати праці працівників навчальних закладів та установ освіти.

Посада керівника гуртка належить до номенклатури посад позашкільних навчальних закладів, що підтверджується п. 10 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затв. наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102 (далі — Інструкція № 102). Цей пункт застосовний з урахуванням додатка 8 до наказу МОН від 26.09.2005 № 557, яким затверджено Схему тарифних розрядів посад керівних та педагогічних працівників позашкільних закладів усіх типів і найменувань, шкіл естетичного виховання (п. 7 наказу № 557). Згідно з приміткою 7 до пункту 10 Інструкції № 102 умови визначення тарифних розрядів керівникам гуртків поширюються на всі типи установ освіти.

Тож оскільки оплата праці керівника гуртка ЗДО провадиться відповідно до умов оплати праці працівників навчальних закладів, щорічна основна відпустка працівникам, які посідають цю посаду, має надаватися тривалістю 42 календарних дні.

Справи керівника у жовтні: що проконтролювати

Статичний блок для запитань-відповідей

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4965